محل تبلیغات شما
این روز ها دنبال مدل سازی معادله ناویر استوکس بروش اجزای محدود بودم و  و البته الانم هستم فعلا روی  نرم افزار آبا کار می کنم  و بعلت پیچیدگی معادلات هنگام کار با جریان های ترانزینت توصیه می شه حتما از پی سی استفده کنید چون  در غیر این صورت مثل من مجور می شید کل جریان رو یکبار دیگه در پی سی مدل کنید :) 
قطعا مدل سازی سیالات بروش های عددی به ابر کامپیوتر ها نیاز داره و در صورت استفاده از چنین کامپیوتر هایی کار مدل سازی لذت بخش می شه . در حال حاضر کار مدل سازی جریان پیرامون سرریز های کلید پیانویی با یکی از زیر شاخه های جدید انسیس به اسم فلونت (که احتمالا می دونید بروش حجم محدود کار می کنه) تمام شده امید وارم بتونم با اجزا محدود هم همین کار رو انجام بدم 
در روند انجام این پژوهش باید از یه متخصص که عضو تیم ملی ساخت و تولید کشور هم هست به اسم اقای یحیی زاده تشکر فراوان بکنم واقعا این جوون یه متخصص فوق العادست .

انجام خدمات / رفرنس / در یافت منبع پایان نامه

مقاله ابان ماه 1394

نرم افزار تحلیل بروش اجزای محدود

کار ,مدل ,بروش ,محدود ,سازی ,های ,مدل سازی ,به اسم ,اجزای محدود ,یه متخصص ,پی سی ,بروش اجزای محدود

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

beecalneycon مهندسی شیمی اموزش پزشکی پیمان حاضر - .•°¤*.•°¤*(شـــهــر خـــیـــالــــی مــــن)*¤°•.*¤°•. - unacranve Joseph's site comtiselmo دانلود تم پاورپوینت و قالب پاورپوینت filamezi